pohadky kreslené

Homepage

pohádky.7x.cz: Vítejte na stránkách, kde naleznete spoustu pohádekových seriálů filmů televizní programy uplně zdarma, čeká vás tu plno dobrodružství tak nečekejte a zapněte si u nás telku budeme rádi když se tu pořádně pobavíte nás můžete naštívit kdykoliv máte tu volné kino. Zaregistrujte se u nás a můžete psát k filmům komentáře rádi  si přečtem co si myslíte o flimech a seriálů na naších web stránkách. V pravo máte pokec (shoutboard) tam si můžete pokecat o čem koliv nebo nám můžete napsat jaký film by jste chtěli přidat my se pokusíme ho pro vás sehnat a co nejdřív ho sem přidat a dáme vám vědět přes shoutboard.
               

http://cm1.theinsider.com/media/0/90/50/high-school-musical-3-poster.0.0.0x0.410x607.jpeg

trojka nám ukazuje Troye a Gabriellu ve chvíli, kdy se vyrovnávají s tím, že každý půjde na jinou univerzitu. Společně s ostatními spolužáky připraví muzikál, který bude zachycovat jejich zkušenosti ze střední, jejich sny, obavy a vyhlídky do budoucna. Muzika a taneční čísla maximálně využijí potenciál střibrného plátna. Teenageři, kteří si oblíbili předchozí díly, by měli využít příležitosti, a zajít se na film podívat do kina, protože režisér Kenny Ortega se nechal slyšet, že si chce dát pauzu, neli dokonce tímto dílem "ságu" uzavřít.
Mr.Bean
Svou neomezenou fantazii využívá k co nejkomplikovanějším řešením těch nejjednodušších problémů. Neortodoxní postup sice přináší řadu potíží, ale na konci série událostí, kterou by šlo také charakterizovat jako sled mimořádně nešťastných příhod, stojí vždy triumfálně jako vítěz - Bean, pravá filmová katastrofa. Před deseti lety se z televizních skečů poprvé přesunul na filmové plátno a teď se na něj znovu vrací. Bát by se měli především Francouzi, do jejichž země se vydává na prázdniny. Původně chtěl pan Bean (Rowan Atkinson) na Francouzské riviéře pouze nachytat trochu bronzu a pár dní si odpočinout. Život tohoto škodolibého smolaře ani mimo hranice Velké Británie nijak nešetří, a tak se pohodová cesta změní v sérii zmatků, nehod a katastrof, které vyvrcholí promítáním jeho velmi peprného prázdninového deníčku na filmovém festivalu v Cannes
http://www.dvdedice.cz/data/65/1233840865_big.jpg

Noah (Dax Shepard) a Clare (Liv Tyler) tvoria mladý manželský pár, ktorému ku šťastiu chýba už len splodiť potomka. Netušia však, že to nebudú mať až také ľahké. Noah príde o prácu, v ten istý deň sa k nim domov nasťahuje neúspešný scenárista - Clarin bratranec Myron (Mike White) - a večer im spestrí svojim príchodom päť psov spolu s Noahovou matkou Marilyn (Diane Keaton), ktorá opustila svojho manžela v presvedčení, že ju podvádza.
 
!!!!!!!!!!!! POHÁDKY !!!!!!!!!!!!!!